01
Solar Enerji Çözümleri
Kaliteli ve güvenilir solar enerji çözümlerinde öncelik eden firmamız, güneş enerjisinden maksimum yararlanmanız için gerekli analizleri teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hazırlar.
02
Elektrik Proje Hizmetleri
Yeni yapacağınız yada yapılan bina ve konutlarınızdaki elektrik sistemleri uzman kadromuz tarafından hazırlanarak, kalıcı ve hızlı bir şekilde onay alarak projenizin devamı sağlanmaktadır.
03
Trafo ve Jeneratör Merkezi
Trafolar yapılmadan önce iyi bir tasarım yapılması ve tüm gereksinimleri karşılayacak ekipmanların hazırlanması gerekir. Bu analiz yapıldıktan sonra proje gerçekleştirilir.
04
A.G. ve Y.G. Tesisleri
Alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim akımlarında gerekli olan ihtiyaca uygun olarak Kurulacak olan tesisler projelendirilir ve En uygun ve efektif proje ile uygulama yapılarak tesis hazırlanır.

2012 yılında “En yeni  teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan ENJ Mühendislik ve Solar Enerji Sistemleri, geçen 11 yıllık süreçte bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Müşterilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirerek işleri layıkıyla ve zamanında gerçekleştirmek, şirketimizin vazgeçemeyeceği en önemli ilkesidir. İhtiyaçlarınızı doğru anlayarak, optimum tasarım, kaliteli ekipman ve özenli uygulamayla yüksek performanslı sistemleri rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

Yönetim Kadromuz

İletişime Geçin
Whatsapp İletişim Hattı
Merhaba, Sakarya Solar Enerji Sistemleri hoşgeldiniz. Nasıl yardıımcı olabiliriz ?