Akıllı Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile sürdürülebilirliğe hizmet ederken, araç sahiplerinin elektrikli şarj istasyonları gerçek zamanlı olarak yönetmeleri için yerinde değerlendirme ve kurulum olanağı sağlıyor. Yeni nesil daha akıllı ve çevreci araçların ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli şarj istasyonları
seçeneklerimizi keşfedin. ENJ mühendislik’in şarj cihazları ve çözümleri portföyü, şarj çözümleri ve altyapı danışmanlığı oluşturma, kurma ve bakımında hızlı ve üstün hizmet sağlamaktadır.

Her türlü alt yapıya uygun, Tek faz (7.3 KW) ve 3 faz (11 KW – 22 KW) olmak üzere en modern teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır, duvar ve kolon montajına uygundur. Şık tasarımı, kompakt boyutları ve kolay kurululabilen yapısı sayesinde geniş bir montaj alanı sunar. Kullanıcı dostu applicationı, bağımsız ve ekonomik şarj imkanını sağlar. Akıllı yapısı, tarife farklılıkları veya solar uygulamalardan gelen enerjiyi kullanabilmesi, Livoltek Smart chargerı binek araç sahipleri için kesinlikle en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor.

Hzılı Şarj

Elektrikli bir aracı hızlı bir şekilde şarj etmek için tasarlanmıştır: Modele bağlı olarak pil kapasitesinin % 80'i 2 saatten daha kısa sürede şarj olur. Ticari destinasyonlarda veya iş yerlerinde; elektrikli araç şarj ihtiyaçlarını karşılar.

Dinamik Mod

Bu modda, araç dinamik maksimum şarj gücünde şarj edilecektir. Şarj gücü, evin başka bir yerinde tüketilen üretim veya güçteki değişikliklere yanıt olarak sürekli olarak ayarlanır.

Ekonomik Mod

Bu modda, yeşil enerji ile şebekeden ve Livoltek pil takımından ithal edilen enerjinin bir karışımıdır. ECO modu, şebeke gücü kullanımını en aza indirir ve %100 yeşil enerji kullanarak şarj edebilir. Fazla üretim 1,4kW'ın altına düşerse, arabanızı korumak için Livoltek pil takımından veya şebekeden ekstra güç çekilecektir.

Tam Güvenlik

Dahili 6mA DC RCD, Toprak Bağlantısı, Aşırı Gerilim Koruması sistemleri ile güvenli bir şarj imklanı sunar. Elektrikli araçların gelişimi, servis istasyonlarının elektrik tesisatlarını genişleterek yasalara uygun hale getirmesi gibi yeni ihtiyaçlar doğurdu. Kullanıcıların yollarına devam etmek için bataryalarını hızlı bir şekilde şarj etmeleri gerekebilir.
İletişime Geçin
Whatsapp İletişim Hattı
Merhaba, Sakarya Solar Enerji Sistemleri hoşgeldiniz. Nasıl yardıımcı olabiliriz ?